حریم خصوصی در سایت صنایع دستی آقاجانی :

امروزه یکی از مهم ترین مسائل در زندگی روزمره افراد ، امنیت و حفظ حریم خصوصی آنهاست که این امر در فضای مجازی نیز مانند عالم واقعیت از اهمیت ویژه ای برخوردار است  و روز به روز به میزان این اهمیت افزوده  خواهد شد.

ما در وب سایت مجموعه صنایع دستی آقاجانی احترام به حریم شخصی شما را وظیفه خود می دانیم و از انتشار هرگونه اطلاعات پرهیز خواهیم کرد.

نگهداری مطمئن از اطلاعات شما :

اطلاعاتی که شما کاربران در اختیار ما قرار می دهید در سرورهای امن ما قرار می گیرد و با وجود مهندسین و متخصصین شبکه ای که در مجموعه آقاجانی ایفای نقش می کنند، اقدامات امنیتی لازم تدبیر شده است تا اطلاعات مشتریان از دسترسی های غیر مجاز ، عملکردهای غیرقانونی و هرگونه خسارات اجتماعی و نقصان مصون نگه داشته شود.

سیاست های ما در جمع آوری اطلاعات :

هم چنین لازم دانستیم در این صفحه سیاست های سایت  در زمینه جمع آوری اطلاعات کاربران را به مختصر برای شما شرح دهیم:

  1. هنگام ورود به سایت اطلاعاتی نظیر: آدرس ip سیستم شما، نام و نسخه سیستم عامل و مرورگر اینترنتی شما ، تاریخ بازدید و مدت زمان حضور شما در سایت و اطلاعاتی از این دست به طور اتوماتیک و به وسیله سیستم شما منتقل می شود.
  2. هنگام ثبت نام در سایت اطلاعاتی نظیر نام و نام خانوادگی ، شماره تماس ، آدرس ایمیل و …. از شما درخواست می شود.
  3. هنگام خرید و انجام تراکنش اطلاعاتی نظیر آدرس پستی شما و اطلاعات کارت بانکی شما جهت پردازش درخواست خرید جمع آوری می شود که در یک بستر رمز گذاری شده و امن، تحت نظارت کامل بانک مرکزی و توسط سیستم شاپرک پردازش می شود و امکان دسترسی برای هیچ شخص ثالثی وجود نخواهد داشت.

چرا اطلاعات شما را لازم داریم ؟

اطلاعاتی که ما از کاربران سایت جمع آوری می کنیم در جهت بهبود عملکرد سایت،افزایش کیفیت محصولات و خدمات،اخذ بازخورد برای مقاصد تجاری،ارتباط موثر با کاربران،پاسخ گویی به نیازها و درخواست ها و پیگیری سفارشات انجام شده مورد استفاده قرار می گیرد و هیچ گونه استفاده دیگری برای ما نخواهد داشت.