آغاز به کار دفتر شرکت و فروشگاه صنایع دستی آقاجانی در تهران

صنایع دستی آقاجانی ، بزرگترین تولید کننده صنایع دستی کشور ، این بار در پایتخت!

[wpcdt-countdown id=”10536″]
زمان باقی مانده تا افتتاح

رسیدن به هدف های بزرگ نیازمند پذیرفتن ریسک های بزرگ، داشتن برنامه هایی دقیق و دارا بودن قلب هایی پرشور است.

ما در صنایع دستی آقاجانی به عنوان بزرگترین تولیدکننده محصولات صنایع دستی کشور و پیشرو در خلاقیت و نوآوری در تولید محصولات صنایع دستی ایرانی، همواره در تلاشیم که پاسدار هویت و روح جاری در این هنرو صنعت دیرینه باشیم.

اکنون بسیار خوشبختیم که با افتخار اعلام داریم با توکل بر خداوند منان و تکیه بر قلب های بزرگ تک تک همکارانمان در مجموعه صنایع دستی آقاجانی،گامی بلند برداشته و در آستانه افتتاح دفتر و فروشگاه صنایع دستی آقاجانی، درگذر صنایع دستی تهران، خیابان نجات اللهی هستیم.

این قدمی است بزرگ به سوی هدف والای مجموعه، که همان اشتغال زایی پایدار با تکیه بر هنر صنایع دستی است.حرکتی عظیم است در جهت معرفی هرچه بهتر و مستقیم صنایع دستی اصیل و ناب ایرانی به علاقه مندان و دوستداران هنر ایران زمین.

با آغاز به کار مجموعه صنایع دستی آقاجانی در تهران، نزدیکتر از همیشه در کنار شما شهروندان تهرانی خواهیم بود. با کوله بارهایی از هنر بکر ایرانی به تهران می آییم تا روح زیبا پسندتان را تازه تر کنیم و خط کشی باشیم برای تمییز دادن سره از ناسره.

صنایع دستی ایران حکایتی کهن است که ما در مجموعه بزرگ صنایع دستی آقاجانی روایتی جدید از این هنر برای شما می خوانیم و با محصولاتی همواره به روز و مناسب زندگی مدرن همراه شما علاقه مندان و خریداران گرامی بوده و هستیم.

اینجا صنایع دستی آقاجانی است، جایی که صنعت در خدمت هنر، قلب ها تپنده برای ایران عزیز،دست ها هنرآفرین و چشم ها زیباپسند هستند.ما اینجاییم تا فاخرترین محصولات صنایع دستی ایران را به بهترین شکل ممکن در دسترس شما قرار دهیم.

با ما همراه باشید، خبرهای خوب زیادی در راه است . . .

صنایع دستی آقاجانی نزدیک تر از همیشه در کنار دوستان تهرانی خواهد بود !

همسایه شما خواهیم شد تا خرید را به تجربه ای خوب برایتان تبدیل کنیم .

به زودی در گذر صنایع دستی خیابان نجات اللهی ، در قلب تپنده صنایع دستی پایتخت ، در کنار شما خواهیم بود