درباره مجموعه صنایع دستی آقاجانی

صنایع دستی آقاجانی مجموعه ای است که در فضای پر از نقش و نگار سنتی شهر اصفهان فعالیت خود را آغاز کرد.
این مجموعه در سال 1384 ابتدا با تمرکز بر تولید و عرضه هنر فیروزه کوبی پایه گذاری گردید و با همت و تلاش مثال زدنی مدیر و هنرمندان خود توانست به سرعت به عنوان بزرگترین تولید کننده محصولات فیروزه کوبی کشور شناخته شود.
در ادامه فعالیت با توجه به نیاز بازار، خط تولید مس و خاتم و مس و پرداز نیز به تولیدات صنایع دستی آقاجانی اضافه گردید. اما امیر آقاجانی، به عنوان پایه گذار و مدیر این مجموعه، اهداف بزرگتری در سر داشت. او توانست با پشتکار بسیار، مجموعه ای را گرد آورد که پیشتاز تولید و توزیع صنایع دستی کشور باشد.
مدیر کارآمد، ایجاد کارگاه های متمرکز، گردآوری مجموعه ای از هنرمندان چیره دست، تنوع بخشی و افزایش چند برابری فرم های معمول و طراحی زیرساخت های متنوع در شکل های خلاقانه بر پایه هنر ایرانی، توجه به همه جنبه های یک کارآفرین موفق، نظیر بازاریابی، تبلیغات، نوآوری و … موجب شده اند تا مجموعه صنایع دستی آقاجانی از سایر فعالین این حوزه فاصله بگیرد و پیشرو باشد.

مشارکت بیش از دو هزار نفر از هنرمندان در کارگاه های آقاجانی، وسعت خط تولید مجموعه را نشان می دهد و اعطای بیش از هفتاد نمایندگی در داخل و چهارده نمایندگی در خارج از کشور، نشانگر عرضه موفق تولیدات صنایع دستی آقاجانی و اقبال مخاطبان به این آثار می باشد. همچنین رونق فروشگاه های اصلی آقاجانی در تهران و اصفهان و نیز غرفه های نمایشگاهی برند آقاجانی، گواه رضایت مندی مشتریان از کیفیت و نوآوری این مجموعه است.

ما توانسته ایم با افتخار عناوین درخشانی در حوزه فعالیت خود کسب کنیم، که دقت به این عناوین به خوبی ارزش های حاکم بر این مجموعه را نشان می دهد:

“کسب گواهی مرغوبیت صنایع دستی در سطح جهانی و ملی” که از ارزش هنری آثار حکایت می کند.

“دریافت استاندارد تولید کارخانه ای” به عنوان اولین برند دارنده نشان استاندارد، که نشانگر کیفیت فنی آثار است.

“دریافت گواهی ثبت برند” که نشان می دهد این مجموعه به حفظ کیفیت آثار خود متعهد است و از نام و نشان خود با افتخار حفاظت خواهد کرد.

“کسب عنوان فروشگاه برتر در سال 1394” که نشانگر احترام به حقوق مصرف کننده است.

کسب عناوینی چون “کارآفرین برتر استان در سال 1394” “کارآفرین برتر کشور در سال 1394” “کارآفرین برتر استان در سال 1398” که نشان از ایجاد اشتغال باثبات و حفظ حقوق کارکنان و تامین رضایت شغلی ایشان است.

همچنین اهدای ضمانت نامه ده ساله روی تمامی محصولات فیروزه کوبی نشان از اعتماد بالای ما بر روی کیفیت و ارزش افزوده این محصول می باشد.

صنایع دستی آقاجانی خود را مجموعه ای معرفی کرده است که هم به اصالت هنری و کیفیت فنی تولیدات خود بها می دهد، هم به حقوق مصرف کننده احترام می گذارد و هم به حفظ ارزش های فرهنگی و هنری ایران پایبند است.

مجموعه صنایع دستی آقاجانی، مانند ققنوسی برخواسته از خاکستر و هنر تمدن ایرانی است. ما هنر ایرانی و دستان هنرآفرین اساتید را به کمک گرفته ایم تا آغازگر فصلی تازه از درخشش هنر ایران زمین باشیم.

صنایع دستی آقاجانی تاکنون مفتخر به دریافت لوح های تقدیر گوناگون در زمینه کیفیت، دوام و همچنین تمایز محصولات خود نسبت به سایر محصولات فیروزه کوبی گردیده است:

  • دارای گواهینامه ثبت برند به شماره 051689 الف/90
  • دارای استاندار تولید کارخانه ای به شماره 0042/63/39
  • دارای نشان اعتماد فروش از اداره کل میراث فرهنگی
  • کارآفرین نمونه استان در سال 1394
  • دارای گواهینامه 2015:ISO9001
  • دارای گواهی کیفیت آثار صنایع دستی به شماره 944/93280

تولید بهترین برند صنایع دستی و زیباترین محصولات فیروزکوب

تولید بهترین برند صنایع دستی و زیباترین محصولات خاتم کاری

تولید بهترین برند صنایع دستی و زیباترین محصولات مس و پرداز

برای مشاهده ی کاتالوگ محصولات فیروزه کوبی، روی اینجا کلیک کنید

برای مشاهده ی کاتالوگ محصولات مس و پرداز، روی اینجا کلیک کنید

ارتباط با ما

شما می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با دفتر فروش صنایع دستی آقاجانی ارتباط برقرار کنید:

آدرس دفتر مرکزی:

تهران ، خیابان کریمخان ، ابتدای خیابان نجات اللهی ، پلاک 283 ، فروشگاه و دفتر مرکزی صنایع دستی آقاجانی

آدرس دفتر اصفهان :

اصفهان، خ سپه، ابتدای خ حکیم، جنب بانک شهر، صنایع دستی آقاجانی

ایمیل:

aghajanicrafts@gmail.com

شماره همراه :

09120398005

شماره تلفن:  982188908886+                دورنگار: 982188924565+                پشتیبانی تلگرام: 09120378005

ساعت کاری: از 9 صبح تا 21