درباره مجموعه صنایع دستی آقاجانی

صنایع دستی آقاجانی مجموعه ای است که در فضای پر از نقش و نگار سنتی شهر اصفهان فعالیت خود را آغاز نموده است. این مجموعه در سال 1384 با مدیریت امیرآقاجانی ابتدا با تمرکز بر تولید و عرضه ی هنر فیروزه کوبی تاسیس گردید و با همت و تلاش مثال زدنی مدیر و هنرمندان خود توانست به سرعت به عنوان بزرگترین تولید کننده محصولات فیروزه کوبی کشور شناخته شود. در ادامه نیز، با توجه به نیاز بازار، خط تولید مس و خاتم و مس و پرداز نیز به تولیدات صنایع دستی آقاجانی اضافه شد.

این مجموعه  توانست با پشتکار بسیار هویت برند خود را در طول 15 سال حفظ نماید تا با تداوم تولید و توزیع محصولات صنایع دستی در این امر پیشتاز بماند.

مدیریت کارآمد، ایجاد اشتغال روستایی بیش از 400 نفر، گردآوری مجموعه ای از هنرمندان چیره دست، تنوع بخشی و افزایش چند برابری فرم های معمول و طراحی زیرساخت های متنوع در شکل های خلاقانه  بر پایه ی هنر ایرانی ، توجه به همه ی جنبه های یک کارآفرینی موفق، نظیر بکارگیری نیروهای متخصص و کارآمد در تمامی واحدهای تولید، فروش، تبلیغات و مارکتینگ موجب شده اند تا مجموعه صنایع دستی آقاجانی از سایر فعالین این حوزه فاصله بگیرد و پیشرو باشد.

فعالیت بیش از 2000 نفر از هنرمندان وسعت خط  تولید این مجموعه را نشان می دهد و اعطای بیش از 44 نمایندگی داخلی و 5 نمایندگی در خارج از کشور نشانگر عرضه ی موفق تولیدات صنایع دستی آقاجانی و اقبال مخاطبان به این آثار می باشد.

استقبال چشمگیر از فروشگاه های مرکزی تهران و اصفهان و همچنین غرفه های نمایشگاهی برند آقاجانی، گواه رضایت مندی مشتریان از کیفیت و نوآوری این مجموعه است.

با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در سال جهش تولید، افتتاح بزرگترین خط تولید صنایع دستی آقاجانی به مساحت 3000 متر مربع به عنوان عظیم ترین واحد تولید صنایع دستی کشور، با فعالیت در زمینه تولید محصولات فیروزه کوب، اقدام بزرگ این مجموعه در سال 1399 می باشد.

این واحد تولیدی با نوآوری خود، با کیفیت ترین و متنوع ترین محصولات را با حجم تولید بالا روانه ی بازار می کند.

عناوین و افتخارات درخشان کسب شده، گویای ارزش های حاکم بر مجموعه آقاجانی بوده که به تعدادی از آنها در ذیل اشاره شده است:

دارنده ی اولین نشان استاندارد در زمینه تولید، که نشانگر کیفیت فنی محصولات است.

دریافت گواهینامه ثبت برند، که نشانگر تعهد مجموعه به حفظ کیفیت آثار خود می باشد.

کسب عنوان فروشگاه های برتر در سال 1394، که نشانگر احترام به حقوق مصرف کننده است.

کسب عناوینی چون کارآفرین برتر استان اصفهان در سال 1394- 1398و همچنین کارآفرین برتر کشور در سال 1394، نشان از ایجاد اشتغال باثبات و حفظ حقوق کارکنان و تامین رضایت شغلی ایشان است.

همچنین اهدای ضمانت نامه روی تمام محصولات نشان از اعتماد بالای این مجموعه بر روی کیفیت و ارزش افزوده آثار خود می باشد.

حفظ اصالت هنری و کیفیت فنی تولیدات و همچنین احترام به حقوق مصرف کننده، اثباتی بر پایبندی برند آقاجانی به حفظ ارزش های فرهنگی و هنری ایران زمین است.

مجموعه صنایع دستی آقاجانی همانند ققنوسی برخواسته از خاکستر هنر و تمدن ایرانی است و ما در مجموعه آقاجانی هنر ایرانی و دستان هنرآفرین اساتید را به کمک گرفته ایم تا آغازگر فصلی تازه از درخشش این مرز و بوم باشیم…

دانلود کاتالوگ فیروزه 

دانلود کاتالوگ پرداز

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

صنایع دستی آقاجانی تاکنون مفتخر به دریافت لوح های تقدیر گوناگون در زمینه کیفیت، دوام و همچنین تمایز محصولات خود نسبت به سایر محصولات فیروزه کوبی گردیده است:

  • دارای گواهینامه ثبت برند به شماره 051689 الف/90
  • دارای استاندار تولید کارخانه ای به شماره 0042/63/39
  • دارای نشان اعتماد فروش از اداره کل میراث فرهنگی
  • کارآفرین نمونه استان در سال 1394
  • دارای گواهینامه 2015:ISO9001
  • دارای گواهی کیفیت آثار صنایع دستی به شماره 944/93280

تولید بهترین برند صنایع دستی و زیباترین محصولات فیروزکوب

تولید بهترین برند صنایع دستی و زیباترین محصولات خاتم کاری

تولید بهترین برند صنایع دستی و زیباترین محصولات مس و پرداز

برای مشاهده ی کاتالوگ محصولات فیروزه کوبی، روی اینجا کلیک کنید

برای مشاهده ی کاتالوگ محصولات مس و پرداز، روی اینجا کلیک کنید

ارتباط با ما

شما می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با دفتر فروش صنایع دستی آقاجانی ارتباط برقرار کنید:

آدرس فروشگاه مرکزی:

تهران ، خیابان کریمخان، خیابان نجات اللهی، صنایع دستی آقاجانی

آدرس فروشگاه اصفهان :

اصفهان، خیابان سپه، خیابان حکیم، صنایع دستی آقاجانی

ایمیل:

aghajanicrafts@gmail.com

شماره همراه :09120398005    شماره تلفن: 02188913010    امور مشتریان: 02188913012      دورنگار: 02188924565            پشتیبانی تلگرام: 09120368005

ساعت کاری: 9 الی 21