«شرکت صنایع‌دستی آقاجانی» به‌ عنوان بزرگترین خط تولید محصولات فیروزه‌کوب خاورمیانه به مدیریت جناب آقای امیر آقاجانی، فعالیت خود را از سال ۱۳۸۴ آغاز نمود.
مدیریت کارآمد، خلاقیت و نوآوری، گردآوری مجموعه‌ای از هنرمندان چیره‌دست، طراحی زیرساخت‌های متنوع و ارائه‌ی محصولات باکیفیت، «شرکت صنایع‌دستی آقاجانی» را به مجموعه‌ا‌ی فاخر و بی‌رقیب در زمینه‌ی تولید و توزیع صنایع‌دستی تبدیل کرده است.

رسالت شرکت صنایع‌دستی آقاجانی

«شرکت صنایع‌دستی آقاجانی» با رویکرد صیانت از ارزش‌های فرهنگی و هنری ایران‌زمین و با همراهی هنرمندان و اساتید هنر ایرانی ضمن احترام به حقوق مصرف‌کنندگان، محصولاتی باکیفیت و اصیل را به بازار صنایع‌دستی ایران و جهان ارائه می‌نماید و آغازگر فصلی نو در هنر این مرزوبوم است.

شرکت صنایع‌دستی آقاجانی و مسئولیت‌ اجتماعی

این مجموعه با کارآفرینی و اشتغال‌زایی برای بیش از ۲۰۰۰ نفر در وسعتی به مساحت بیش از ۳۰۰۰ مترمربع در استان اصفهان، پیشتاز عرصه‌ی تولید و توزیع صنایع‌دستی در کشور و جهان می‌باشد.کسب عناوین کارآفرین برتر استان اصفهان در سال‌های ۱۳۹۴ و ۱۳۹۸ و کارآفرین برتر کشور در سال ۱۳۹۴ توسط مدیریت مجموعه، مهر تأییدی بر این ادعا است.

شرکت صنایع‌دستی آقاجانی و تعهد نسبت به مشتریان

«شرکت صنایع‌دستی آقاجانی» با همت و پشتکار خود، هویت برند «آقاجانی» را در طول ۱۶ سال فعالیت ارزنده حفظ نموده و با ارائه‌ی ضمانت‌نامه‌ی کتبی ۱۰ ساله برای محصولات «فیروزه‌کوبی» کیفیت و اصالت هنری آن را تایید و تضمین می‌نماید.

چارت سازمانی شرکت صنایع دستی آقاجانی

گواهی ثبت برند

شرکت صنایع‌دستی آقاجانی در راستای حفظ مالکیت معنوی برند خود مطابق با ماده 30 قانون ثبت اختراعات، طرح‌های صنعتی و علائم تجاری، نام، نشان و علامت تجاری «صنایع‌دستی آقاجانی» را ثبت و گواهینامه ثبت برند خود به شماره 051689 الف/90 را در تاریخ 05/11/1394 دریافت نمود.

طبق ماده 66 قانون تجارت الکترونیک و ماده 47 قانون ثبت اختراعات، طرح‌های صنعتی و علائم تجاری، هرگونه استفاده از نام و نشان تجاری «صنایع‌دستی آقاجانی» توسط اشخاص ثالث‌، به صورت نام تجاری، علامت جمعی، نشان تجاری یا هرگونه استفاده از آن‌ها که عرفاً باعث فریب عموم شود، غیرقانونی تلقی شده و مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت. متخلفان طبق ماده ‌76 قانون تجارت الکترونیک به جزای نقدی و حبس محکوم خواهند شد.

صنایع دستی آقاجانی کیفیتی متمایز، زیبایی و اصالتی ماندگار

مشتریان سازمانی

اعتبار و اصالت شرکت صنایع‌دستی آقاجانی در بین سازمان‌ها و ارگان‌های بزرگ داخلی، زمینه‌ی همکاری با بسیاری از نهادهای دولتی و خصوصی در تأمین سفارشات و هدایای تبلیغاتی را فراهم آورده است.

فروشگاه های مرکزی​

فروشگاه‌های صنایع‌دستی آقاجانی در شهرهای تهران و اصفهان با طراحی داخلی منحصربه‌فرد، چیدمان زیبا و تنوع محصولات دکوراتیو و کلکسیونی، میزبان دوستداران و علاقه‌مندان فرهنگ و هنر ایرانی است.

نمایندگان رسمی فروش

شرکت صنایع‌دستی آقاجانی با بیش از ۶۰ نماینده‌ی‌ رسمی در داخل و ۶ نماینده در خارج از کشور، ضمن تأمین نیاز بازار داخل، محصولات نفیس فیروزه‌کوبی را به سایر کشورهای جهان نیز صادر می‌نماید.

گواهی‌نامه‌ها و تقدیرنامه‌ها

جدیت و تخصص «شرکت صنایع‌دستی آقاجانی» در هنر اصیل «فیروزه‌کوبی» و کیفیت محصولات ارائه شده، منجر به دریافت اولین نشان استاندارد در تولید «محصولات فیروزه‌کوبی» و اولین شناسنامه‌ی تایید اصالت آثار فاخر هنری از سازمان میراث فرهنگی کشور شده است.
دریافت گواهی‌نامه‌ی Iso 9001 ،کسب گواهی‌نامه‌ی مرغوبیت صنایع‌دستی در سطح جهانی و ملی، استاندارد تولید کارخانه‌ای، گواهینامه‌ی ثبت برند و کسب عناوین فروشگاه برتر در سال 1394و 1395 همگی نشان از تعهد مجموعه به حفظ ارزش‌های هنری، کیفیت ماندگار محصولات تولید شده و احترام به حقوق مصرف‌کنندگان دارد.

  • دارنده ی اولین نشان استاندارد در زمینه تولید، که نشانگر کیفیت فنی محصولات است.
  • دریافت گواهینامه ثبت برند، که نشانگر تعهد مجموعه به حفظ کیفیت آثار خود می باشد.
  • کسب عنوان فروشگاه های برتر در سال 1394، که نشانگر احترام به حقوق مصرف کننده است.
  • کسب عناوینی چون کارآفرین برتر استان اصفهان در سال 1394- 1398و همچنین کارآفرین برتر کشور در سال 1394، نشان از ایجاد اشتغال باثبات و حفظ حقوق کارکنان و تامین رضایت شغلی ایشان است.
  • همچنین اهدای ضمانت نامه روی تمام محصولات نشان از اعتماد بالای این مجموعه بر روی کیفیت و ارزش افزوده آثار خود می باشد.
  • حفظ اصالت هنری و کیفیت فنی تولیدات و همچنین احترام به حقوق مصرف کننده، اثباتی بر پایبندی برند آقاجانی به حفظ ارزش های فرهنگی و هنری ایران زمین است.

صنایع‌دستی آقاجانی؛ کیفیتی متمایز، زیبایی و اصالتی ماندگار

1,300 محصول

82 نماینده

2345 هنرمند

صنایع‌دستی آقاجانی از نگاه مشتریان

رضایت شما از کیفیت محصولات و خدمات ارائه شده باعث افتخار ما است. با به اشتراک‌گذاری تجربه‌ی خرید خود، ضمن همراهی با ما در تداوم ارائه‌ی محصولات و خدمات باکیفیت، سایر کاربران را در انتخاب و خرید محصولات راهنمایی فرمائید.
از حسن انتخاب و اعتماد شما سپاسگزاریم.

برای من کیفیت محصول خیلی مهمه، توی بازار گشتم و از سرچ گوگل، صنایع دستی آقاجانی رو پیدا کردم. امسال ست هفت سین فیروزه کوبی خریدم و کلی ازش لذت بردم. به مرور بازم از سایت خرید می کنم.
مریم مهدوی 22 خرداد, 1399
من به صنایع‌دستی علاقمند هستم و برای روز مادر، یک سرویس چایخوری فیروزه‌کوب آقاجانی را به مادرم هدیه دادم. برخورد فروشندگان و کارشناسان فروش بسیار عالی بود.
حمید عاملی 8 تیر, 1400
وقتی برای خرید به فروشگاه اومدم و دیدم ظروف فیروزه کوبی ضمانت نامه دارن، تعجب کردم! باورم نمیشد صنایع دستی رو با ضمانت نامه بفروشن. این خیلی خوب بود. همون روز چند تا آجیل خوری کوچیک خریدم.
لیدا فریمانی 21 مهر, 1400
من اهواز هستم و توی دوره کرونا سایت صنایع دستی آقاجانی رو پیدا کردم. چون نمیتونستم حضوری بیام تهران و خرید کنم، از سایت آینه مستطیل فیروزه کوبی رو سفارش دادم. از پیگیری تیم فروش سایت ممنونم چون سفارشم خیلی زود به دستم رسید.
فرناز حیدری 17 اردیبهشت, 1401
0
X