تقدیر کمیته امداد از مرکز نیکوکاری همدلی آقاجانی
۴.۲/۵ - (۵ امتیاز)

به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع‌دستی آقاجانی، روز شنبه ۷ مهر ۱۴۰۱ رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان برخوار طی بازدید از فعالیت‌های مرکز نیکوکاری همدلی آقاجانی و کارخانه صنایع‌دستی آقاجانی از کارشناس این مرکز تقدیر به‌عمل‌آورد.
در این بازدید سید محمد حسینی، رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) برخوار، حسن نریمانی، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد شهرستان برخوار و حسن زمانی، کارشناس تعامل با خیریه‌ها و تعامل با شبکه‌های مردمی کمیته امداد شهرستان برخوار حضور داشتند و با نحوه رسیدگی به امور نیکوکارانه شرکت صنایع‌دستی آقاجانی آشنا شدند.
شرکت صنایع‌دستی آقاجانی در راستای مسئولیت اجتماعی خود، بهمن ماه ۱۴۰۰ اقدام به راه‌اندازی «مرکز نیکوکاری همدلی آقاجانی» کرد. این مرکز رکن اجرایی شرکت آقاجانی در ثبت، رسیدگی و کمک‌رسانی به نیازمندان کشور از طریق توانمندسازی و اشتغال‌زایی است.
مرکز نیکوکاری همدلی آقاجانی، در ۹ ماه ابتدایی فعالیت خود، ۴۳۵ نفر را تحت پوشش حمایتی قرار داده و بالغ بر ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان بابت امور خیر هزینه‌کرد داشته است. کمک هزینه مخارج زندگی، تهیه بسته‌های معیشتی، طبخ و توزیع غذای گرم، کمک هزینه پزشکی، دارو و درمان به ترتیب بیشترین هزینه را به خود اختصاص داده‌اند.
در حاشیه این بازدید رئیس کمیته امداد برخوار از سرکار خانم مینا آزادمنش، مسئول امور خیریه‌ها، تشکل‌ها و مجامع مرکز نیکوکاری همدلی آقاجانی به پاس زحمات ایشان در پیگیری و ثبت منظم و دقیق اسناد تقدیر کرد.
حسینی، مرکز نیکوکاری همدلی آقاجانی را یکی از فعال‌ترین مراکز خیریه در سطح استان اصفهان نامید که در خارج از استان نیز اقدامات قابل توجهی در مسیر اشتغال‌زایی افراد داشته است و از کارشناسان مستقر در این مرکز به دلیل حسن انجام کار و فعالیت منظم‌شان تقدیر و تشکر نمود.

برچسب‌ها:

۳ دیدگاه

  1. Feyz ۹ آبان ۱۴۰۱ پاسخ

    🔹🔹🌼🔹🔹
    درود بر همت والای مرکز همدلی آقاجانی

  2. Feyz ۹ آبان ۱۴۰۱ پاسخ

    آفرین! وظیفه شناسی و انجام مقررات صادقانه جای تشکر هم دارد

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

0
X