چگونگی اطلاع از اصالت کالا خریداری شده؟
18
اسفند

جهت اطلاع از اصالت محصول خریداری شده ، کافیست قسمت انتهایی محصول را بررسی نمایید تمامی محصولات اصل، دارای نام حک شده آقاجانی می باشد و هر محصول فاقد این نام حک شده، متعلق به برند آقاجانی نمی باشد.

شرایط نگهداری محصولات به چه صورت است؟
18
اسفند

استفاده از دستمال خشک برای تمیز کردن محصولات . جلوگیری از در معرض قراردادن  نورآفتاب و رطوبت .

قلمزنی و شبکه بری در محصولات به صورت دستی یا به کمک CNC صورت میگیرد؟
18
اسفند

افتخار برند آقاجانی این است که صفر تا صد همه محصولات توسط  دستان  استادان و هنرمندان  زبر دست و خبره  صورت می گیرد. قسمت های شبکه بری با استفاده از چکش و قلم ساخته شده به طوری که با قلم مخصوص طرح روی مس پیاده شده و با اره مویی قسمت های اضافی مس خارج […]

آیا قیمت و اصالت در نمایندگی ها و شعب اصلی یکسان هستند ؟
18
اسفند

بله، تمامی نمایندگی های رسمی برند آقاجانی در سراسر کشور موظف اند محصولات اصل آقاجانی را به قیمت اصلی همراه با کارت ضمانت اصل کالا به مشتریان ارائه دهند.

آیا محصولات با گذشت زمان دچار تغییر رنگ می شوند؟
18
اسفند

به طور کلی، ماهیت مس به گونه ای است که در مجاورت رطوبت و حرارت اکسید می شود  و تغییر رنگ می دهد؛ منتهی از آنجا که در محصولات برند آقاجانی از ۴ لایه روکش پلی استر آلمانی استفاده شده است، محصولات در برابر هرگونه آسیب و رنگ پذیری مقاوم هستند. تنها نکته ای که […]

آیا محصولات جنبه کاربردی دارند؟
18
اسفند

بله، اکثر محصولات علاوه بر جنبه تزیینی، جنبه مصرفی نیز دارند.و شما بنا به سلیقه هنردوست خود می توانید محصول خریداری شده را مورد استفاده قراردهید.