بازدید مدیر روابط عمومی دیجی کالا
لطفا امتیاز دهید

به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع دستی آقاجانی؛ در روز پنجشنبه 6 مرداد 1401، مجموعه بزرگ آقاجانی میزبان دکتر امیرحسن موسوی مدیر محترم روابط عمومی شرکت دیجی کالا بود.
در این بازدید و طی جلسه ی برگذار شده، جناب آقای علی اکبری معاونت شرکت صنایع دستی آقاجانی به نمایندگی از مدیر عامل مجموعه ضمن خیر مقدم، به معرفی و بیان دستاوردهای مجموعه در سال های متمادی پرداختند.
در ادامه آقای وحید زمانی مدیریت بازرگانی شرکت صنایع دستی آقاجانی به معرفی و شرح نمایندگان موفق در داخل و خارج از ایران پرداختند. ایشان با ابراز تأسف افزودند که در همکاری های پیشین با مجموعه دیجی کالا مشکلات و سقایمی موجود بوده است از این رو درخواست ساماندهی نمودند.
دکتر موسوی ضمن تقدیر از فعالیت های مجموعه و تمجید از مدیریت موفق و نوین، اشاره ای به ظرفیت منحصر به فرد و فراتر از حد انتظار مجموعه صنایع دستی آقاجانی، در بازار صنایع دستی کشور و جهان داشتند. ایشان ضمن اعلام آمادگی جهت همکاری بیش از پیش، از نمایندگان حاضر در جلسه به منظور برگزاری جلسات هم اندیشی برای رفع مشکلات و سقایم موجود در همکاری های قبلی و بررسی زمینه های همکاری و تعاملات بیشتر دعوت به عمل آوردند.

برچسب‌ها:

۰ دیدگاه

  1. ناشناس ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ پاسخ

    Visitor Rating: 4 Stars

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

0
X