نمایش دادن همه 36 نتیجه

خرید هدیه اینترنتی

خرید هدایای تبلیغاتی و سازمانی در بسیاری از نهادهای دولتی و شرکت‌های خصوصی رواج دارد. خرید این هدایا برای کارمندان باعث افزایش انگیزه کار و وفاداری بیشتر کارکنان به سازمان می‌شود. خرید این هدایا برای شرکای تجاری نیز رایج است و می‌تواند عاملی برای استحکام روابط باشد. همچنین ارج از فضای کسب‌وکار بسیاری از افراد به‌دنبال خرید هدایای نفیس برای دوستان و آشنایان خود هستند. نکته مهم در این زمینه، نوع هدیه است. صنایع دستی به‌عنوان یک هدیه لوکس و نفیس، هویت و فرهنگ ما را به نمایش می‌گذارد. صنایع دستی آقاجانی با درنظرگرفتن ویژگی‌های یک هدیه سازمانی مدرن و توجه به عرصه فرهنگ و هنر، امکان خرید هدیه اینترنتی از نوع محصولات لوکس و نفیس را ایجاد کرده‌ است.

اهمیت خرید هدیه سازمانی

باقی ماندن در فضای کسب‌وکار، افزایش سهم کسب‌وکارها از بازار، افزایش فروش و تمایز از رقبا ممکن نیست مگر با استفاده از تکنیک‌های بازاریابی. یکی از این تکنیک‌ها نیز در سراسر دنیا از آن استفاده می‌شود، خرید هدیه سازمانی است. هدایای سازمانی، آیتم‌هایی هستند که با اهداف گوناگون و در رویدادهای خاص از سوی سازمان‌ها و کسب‌وکارها به پرسنل، مشتریان و شرکای تجاری داده می‌شوند. خرید اینترنتی هدیه سازمانی نیز روشی برای کاهش هزینه‌های رفت‌وآمد و دریافت آیتم‌ها در محیط سازمان یا کسب‌وکار است. برای درک اهمیت خرید این هدایا کافی است بدانید کمپانی پپسی 52 میلیون دلار و شرکت داروسازی فایزر در یک کمپین، 85 میلیون دلار را به خرید این هدایا برای مشتریان و پرسنل خود اختصاص داده‌اند. بنابراین شما می‌توانید با خرید پک‌های هدیه صنایع دستی از فروشگاه آقاجانی از مزایای این تکنیک بازاریابی و مدیریت بهره‌مند شوید.

هدایای سازمانی صنایع دستی آقاجانی چه انواعی دارند؟
اکثر هدایای سازمانی صنایع دستی آقاجانی که می‌توانید آن‌ها را به‌صورت آنلاین از فروشگاه سایت ما خریداری کنید از نوع محصولات فیروزه کوبی هستند. این محصولات دارای ابعاد نسبتا کوچکی هستند تا در قالب هدیه با بسته‌بندی بسیار زیبا به دست شما برسند و بتوانید در هر مناسبتی آن‌ها را به پرسنل یا مشتریان خود هدیه بدهید. برخی از هدایای سازمانی صنایع دستی آقاجانی نیز مانند پک سرویس چای‌خوری گل و مرغ، از نوع محصولات گل و مرغ این مجموعه هستند. مزیت عمده خرید اینترنتی هدیه از محصولات فیروزه کوبی آقاجانی، زیبایی بی‌نظیر و ارزش بسیار بالای آن‌ها است و می‌توانیم ادعا کنیم کمتر گزینه‌ای با این زیبایی و ارزش را می‌توانید به‌عنوان هدیه سازمانی انتخاب کنید. محصولات فیروزه کوبی آقاجانی جلوه‌هایی از هنر اصیل فیروزه کوبی اصفهان هستند و در تولید آن‌ها از مرغوب‌ترین انواع سنگ فیروزه ایران استفاده شده است. ما در مجموعه آقاجانی صفر تا صد تولید محصولات را انجام می‌دهیم. برای مثال ظروف مسی این محصولات نیز که به‌عنوان زیرساخت شناخته می‌شوند در کارخانجات آقاجانی با بالاترین کیفیت تولید شده‌اند. همچنین تمامی فرآیندهای فیروزه کوبی زیر نظر استادکاران هنر فیروزه کوبی انجام می‌شود.
برخی از هدایای سازمانی مجموعه آقاجانی عبارتند از:
• پک آجیل‌خوری فیروزه کوبی در چند سایز مختلف • پک بشقاب پرنده فیروزه کوبی • پک بلونی فیروزه کوبی • پک دخل کوچک فیروزه کوبی • پک سنگاب فیروزه کوبی • پک شکلات‌خوری فیروزه کوبی • پک شیرینی‌خوری فیروزه کوبی • پک قندان فیروزه کوبی • پک کشکول فیروزه کوبی • پک کشکول و بشقاب فیروزه کوبی • پک گلدان بلونی فیروزه کوبی نفیس • پک گلدان صراحی فیروزه کوبی • پک آجیل‌خوری فیروزه کوبی • پک تنگ شلغمی فیروزه کوبی • پک بشقاب شبکه‌بری فیروزه کوبی
خرید اینترنتی هدیه شخصی از مجموعه آقاجانی
انتخاب هدیه همواره یک چالش جدی است. برای مثال گزینه‌های فراوانی برای خرید یک هدیه تولد یا خرید هدیه برای سالگرد ازدواج یا موارد دیگر وجود دارند. برخی از هدایا مانند گل‌ها زیبایی فراوانی دارند اما عمر آن‌ها طولانی نیست. برخی از هدایا کاربردی هستند و متناسب با شخصیت و نیازهای طرف مقابل ممکن است مطلوب باشند. از سوی دیگر ماندگاری هدیه عاملی است که باعث می‌شود یک شخص سال‌ها بعد نیز با دیدن آن به یاد شما بیفتد و همان احساسات در او زنده شوند. محصولات فیروزه کوبی صنایع دستی آقاجانی در این گروه قرار می‌گیرند که معمولا جنبه زیبایی و ارزشمندی آن‌ها بر جنبه کاربردی بودن آن‌ها غالب است و به‌همین دلیل و به نیز به دلیل کیفیت ساخت، ماندگاری بالایی دارند.
خرید اینترنتی هدیه از آقاجانی با بهترین ویژگی‌ها در بسته‌بندی
یکی از مهم‌ترین نکات خرید هدیه سازمانی و همچنین هدایای شخصی، نوع بسته‌بندی این هدایا است. بسته‌بندی هدیه باید با نوع و ارزش هدیه تناسب داشته باشد و از آن در برابر عوامل محیطی محافظت کند. از سوی دیگر در مورد هدایای بسیار زیبایی مانند محصولات صنایع دستی آقاجانی ما نوعی از بسته‌بندی را ایجاد کرده‌ایم که محصول به‌راحتی دیده شود، بدون آن‌که به آن آسیبی وارد شود. البته برخی دیگر از محصولات نیز دارای جعبه‌هایی با روکش هستند که مانند یک صندوقچه کوچک از بالا باز می‌شوند. زیبایی بسته‌بندی در محصولات صنایع دستی آقاجانی باعث افزایش اعتبار شرکت شما و ایجاد حس احترام به پرسنل یا مشتریان می‌شود.
در چه مواقعی محصولات صنایع دستی آقاجانی را هدیه دهیم؟
محصولات صنایع دستی هدایای لوکس و نفیس هستند و اهدای آن‌ها نشان‌دهنده ذکاوت و دوراندیشی مدیران دارد. اما این هدایا را به چه کسانی هدیه دهیم و در چه مواقعی. به‌طور معمول یک هدیه نفیس از برند آقاجانی آیتمی مناسب برای اهدا به مشتریان خاص و وفادار است. بنابراین اگر دارای یک باشگاه متشریان هستید می‌توانید این محصولات را به مشتریانی با بیشترین درجه وفاداری اهدا کنید. این محصولات همچنین آیتم‌هایی مناسب برای تقدیر از مدیران بخش‌های مختلف و کارمندان برتر شرکت هستند. نکته بعدی زمان مناسب برای هدیه است. این زمان می‌تواند زمان برگزاری یکی از رویدادهای مهم سازمان یا کسب‌وکار باشد. برای مثال در پایان یک کمپین موفق بازاریابی، زمان دریافت یک استاندارد جهانی، زمان راه‌اندازی یک خط تولید جدید و ... . همچنین این هدایا بهترین آیتم‌ها برای اهدا در مناسبت‌های تقویمی مختلف مانند عید نوروز، میلاد ائمه اطهار و موارد دیگر هستند.
خرید هدیه اینترنتی از فروشگاه آنلاین صنایع دستی آقاجانی
خرید هدایای سازمانی یک راهکار تبلیغاتی موثر برای برندها به‌شمار می‌آید. البته هدایا می‌توانند گزینه‌های ارزشمند و زیبا برای اهدا از سوی اشخاص نیز باشند. محصولات صنایع دستی آقاجانی با مرغوب‌ترین متریال‌ها ساخته‌ شده‌‌اند و ارزش مادی و معنوی بسیار زیادی دارند. بنابراین با خرید اینترنتی این محصولات، نام شما یا برند شما تا مدت‌ها در ذهن هدیه‌گیرندگان باقی می‌ماند. خرید از فروشگاه آنلاین آقاجانی بسیار آسان است و کافی است هر محصول را با ذکر تعداد مورد نظر به سبد خرید خود اضافه کنید. این محصولات همگی دارای کارت ضمانت‌نامه اصالت کالا هستند و به‌طور رایگان برای شما ارسال می‌شوند.