پاسخ به پرسش های متداول

جهت اطلاع از اصالت محصول خریداری شده ، کافیست قسمت انتهایی محصول را بررسی نمایید تمامی محصولات اصل، دارای نام حک شده آقاجانی می باشد و هر محصول فاقد این نام حک شده، متعلق به برند آقاجانی نمی باشد.

استفاده از دستمال خشک برای تمیز کردن محصولات .

جلوگیری از در معرض قراردادن  نورآفتاب و رطوبت .

افتخار برند آقاجانی این است که صفر تا صد همه محصولات توسط  دستان  استادان و هنرمندان  زبر دست و خبره  صورت می گیرد.

قسمت های شبکه بری با استفاده از چکش و قلم ساخته شده به طوری که با قلم مخصوص طرح روی مس پیاده شده و با اره مویی قسمت های اضافی مس خارج و با قلم نیم بر، جزئیات طرح پیاده سازی میشود.

بله، تمامی نمایندگی های رسمی برند آقاجانی در سراسر کشور موظف اند محصولات اصل آقاجانی را به قیمت اصلی همراه با کارت ضمانت اصل کالا به مشتریان ارائه دهند.

به طور کلی، ماهیت مس به گونه ای است که در مجاورت رطوبت و حرارت اکسید می شود  و تغییر رنگ می دهد؛ منتهی از آنجا که در محصولات برند آقاجانی از ۴ لایه روکش پلی استر آلمانی استفاده شده است، محصولات در برابر هرگونه آسیب و رنگ پذیری مقاوم هستند.

تنها نکته ای که باید به آن توجه داشت این است که برای حفظ روکش پلی استر، محصولات حتی الامکان دور از رطوبت و نور مستقیم آفتاب باشند.

بله، اکثر محصولات علاوه بر جنبه تزیینی، جنبه مصرفی نیز دارند.و شما بنا به سلیقه هنردوست خود می توانید محصول خریداری شده را مورد استفاده قراردهید.

خیر. تمامی محصولات برند آقاجانی به دلیل استفاده از ۴ لایه روکش پلی استر آلمانی، کاملا بی نیاز از هرگونه ماده شوینده می باشند. و برای تمیز کردن محصولات کافیست از یک دستمال خشک استفاده نمایید.

هر محصول خریداری شده دارای یک کارت ضمانت نامه می باشد . که مهر و امضای نماینده فروش بر روی آن ثبت گردیده است.

برای خرید از فروشگاه اینترنتی صنایع دستی آقاجانی تمامی پرداخت ها به صورت آنلاین و از طریق درگاه های موجود در سایت صورت می پذیرد.

ارسال به تمامی نقاط  سرزمین پهناور ایران به صورت رایگان و تحت نظر فروشگاه آقاجانی صورت می گیرد.

پس از انتخاب محصول یا محصولات مدنظرتان بر روی دکمه تسویه حساب کلیک نمایید، اگر برای اولین بار است که از فروشگاه اینترنتی صنایع دستی آقاجانی خرید مینمایید باید ابتدا ثبت نام را انجام دهید و فرم را تکمیل کنید. پس از احراز هویت با شماره تلفن،  عضویت شما تکمیل میگردد و می توانید با شماره تلفن و رمز انتخابی وارد شده تان ، به حساب کاربری خود ورود نمایید و به ادامه مرحله پرداخت بپردازید، و در نهایت  تسویه حساب را انجام دهید . پس از پرداخت موفق سفارش شما ثبت گردیده  و شما از طریق حساب کاربری خود می توانید وضعیت سفارش فعلیتان را مشاهده نمایید.